Illustration

FPV-дрони для артилеристів 

Передали 6 FPV-дронів Дивізіону артилерійської розвідки 40-ої окремої артилерійської бригади. 
Закупівля стала можливою завдяки підтримці виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради. Загальна вартість дронів - 82200 грн. 
Дякуємо за сталу підтримку та взаємодію! Відеозвіт.

Три пікапи на потреби ЗСУ

Три пікапи передано на потреби ЗСУ. Два з них поїхало до однієї з військових частин Повітряних Сил України для роботи підрозділу ППО та один до 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
Автівки Nissan Navarro придбані у Литві завдяки внеску команди Пивоварня Дудляр. Загальна вартість - 19500€. Підібрав та привіз їх Олександр Шамардін, взявши на себе логістичні витрати, технічне обслуговування та фарбування усіх авто.
Щиро вдячні усім, хто долучився організаційно та фінансово! А ще дякуємо за сталу підтримку! Об‘єднуємося, щоб допомагати більше!

Illustration

ємності для води

Передали три єврокуби для зберігання питної води для 3 окремого полку спецпризначення. 
Дякуємо Гуманітарній Новій пошті за надійне плече та за доставку габаритних вантажів «з рук в руки». Без вас було б складно!

побутові, але необхідні речі

Інколи ми купуємо речі, які покращують побутові умови військових в частині, в навчальному центрі та під час національно-патріотичного виховання молоді. Це теж необхідно, адже потрібен доступ до питної води, зберігання продуктів, друку документів, тощо. 
Дякуємо соціально-відповідальним підприємцям та установам, які надають стабільну щомісячну підтримку та закривають ці потреби у тому числі. Ви наша опора!

Illustration

пікап для спецпризначенців

+ Пікап для 3-й окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго.
Завдяки постійному партнерству з Пивоварнею "Дудляр" придбали автомобіль Nissan Navarro для спецпризначенців.
Вартість пікапу - 6500€. Привіз його Олександр Шамардін із Литви. Логістичні витрати, а також фарбування та ТО машини взяв на себе. 

Дякуємо за підтримку!Об‘єднуємося, щоб допомагати більше

Illustration

Тепловізійний монокуляр для 121-ої бригади ТРО

У рамках співпраці з Кіровоградською обласною радою закупили та передали тепловізор для військових, які виконують бойові завдання.
Вартість - 40774,50 грн.
Такі і подібні монокуляри використовуються для того, щоб бачити пересування ворога вночі та спостерігати під час складних погодних умов.

Дякуємо колективу виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, який щомісяця закриває окремі запити військовослужбовців з Кіровоградщини. Об‘єднуємося, щоб допомагати більше!

Illustration

планшети для стугни

Спільно з Кіровоградською обласною радою закупили та передали спецпідрозділу «Стугна» 3 планшети.
Загальна вартість - 19484 грн
Дякуємо цьому особливому підрозділу за роботу! І дякуємо Гуманітарній Новай пошті за швидку та надійну доставку! 

В об‘єднанні можемо більше!

Illustration

старлінк для зв'язку

Завдяки внеску нашої партнерки Валентини Пастухової закрили запит бійців 47 окремої механізованої бригади «Магура» у придбанні Старлінка.
Вартість терміналу - 19000 грн. Також Валентина оплатила першу абонплату за користування інтернетом.
Об‘єднуємося, щоб допомагати більше!

Illustration

планшети для розвідки

Передали 5 планшетів військовослужбовцям, які несуть службу на півночі України. Загальна їх вартість - 29990 грн. 
Техніку придбали на запит військових з Кіровоградщини. Дякуємо колективу Кіровоградської обласної ради за підтримку та внесок, який закрив цю потребу.
Саме час задонатити на підтримку українських військових, яким наразі дуже потрібні дрони різних комплектацій! 

Illustration

навчальні симулятори

Передали навчальні комплекси з інструкторським модулем для NLAW та ПТРК Javelin.
Це інноваційне мобільне рішення дозволить спецпризначенцям вдосконалювати свої навички в роботі та бути ще ефективнішими на полі бою. 
Вартість симуляторів - 490 000 грн.

Illustration

мавік для спецпризначенців 

Пам‘ятаєте, як в грудні ми поширювали збір на Мавік 3Т для наших найхоробріших та найвідважніших?! На початку січня ми його закрили, зробили закупівлю та передали, але через важку ситуацію на напрямку хлопцям було не до звіту, але, нарешті, ми його отримали.
Спільно з військовими щиро дякуємо за ініціативу та підтримку колективу та партнерам Київського інституту "Енергопроект". 

Illustration

FPV "Шпак" для ссо

10 FPV-дронів передали спецпризначенцям завдяки внеску агросектору.
Дрони місцевого виробника Fly Krop показали свою ефективність, тому саме їх військові і замовляють у роботу. А ще в них прийнятна ціна, адже їх віддають по собівартості. Ця партія обійшлася у 170 000 грн. 
Дякуємо агропідприємствам «Могутнє» та «Вікторія-Агро» за підтримку!Об‘єднуємось, щоб допомагати більше!

Посилюємо мобільні групи ППО

Передали NISSAN NAVARA для однієї з військових частин Кіровоградщини. Придбати пікап вдалося завдяки внеску Олександра та Катерини Шамардіних, Олексія Олійника, Ігора Гавренкова, Григорія Гриншпуна та Євгена Євдокімова. 
Автівку привіз Олександр Шамардін з Латвії. Вартість пікапу 6500€. У Кропивницькому її додатково перефарбували та зробили ТО. 

Дякуємо усім, хто долучився!
Об’єднуючись, допомагаємо більше!

Illustration

Toyotа Hiace 4WD для групи БПЛА ССО 

Автівка вартістю 4500$ привезена з Норвегії. Придбати її вдалося завдяки внеску Сергія Пономарьова, Дмитра Губарєва та їх підписників, які відгукнулися на збір. Майстри «Бош Автосервіс» зробили машині повне ТО і тепер її можна зі спокійним серцем відпускати на полювання!
Вдячні всім, хто долучився до підтримки військових! В єднанні наша сила!

Illustration

Volkswagen Transporter T5 для спецпризначенців 

Придбати цю автівку вдалося завдяки внеску Андрій Табалов та команди Благодійної фундації родини Табалових. Її вартість - 6000€. Бус привезений з Німеччини. Логістичні, витрати з фарбування та ТО обслуговування взяв на себе наш партнер Олександр Шамардін. 
Ми всі розуміємо наскільки важливі автівки на передовій, адже це швидкість пересування та безпека захисників та захисниць. Дякуємо усім, хто ініціює чи долучається до таких ініціатив. Об’єднуючись, ми допомагаємо більше! 

Illustration

антидронова рушниця 

+1 антидронова рушниця для військових підрозділу ударних дронів та аеророзвідки.
Вартість такого засобу подавлення частот - 191 000 грн. Дякуємо Кіровоградській обласній раді за партнерство!
Разом ми зможемо більше!

Illustration

бпла "shark" для спецпризначенців

Ви це зробили! А ми замовили та передали БПЛА «Шарк» спецпризначенцям! Мета нашого збору була 5,5 млн, однак в певний момент ми зрозуміли, що збір йде важко і після консультацій з військовими вирішили замовити не комплекс, а літак, який має особливі характеристики про які ми говорити не можемо, але які принесуть багато користі на фронті! Звіт про збір за посиланням.
Всіх донаторів ми не можемо знати особисто, однак дякуємо кожному і кожній за малий та великий внесок, вдячні ЗМІ за інформаційну підтримку та всім, хто репостив в соцмережах!
Кожен з нас - це крок до перемоги! І лише в нашому об‘єднанні ми велика та потужна сила у цій складній боротьбі!

Illustration

покришки на броньовики

Передали спецпризначенцям 8 шин для на броньовані автомобілі HMMWV . 
Дякуємо Всеукраїнському благодійному фонду "Майбутнє разом" за надану допомогу, адже потреба в гумі на високомобільні багатоцільові автомобілі Humvee відкрита постійно. 

звіт 2023

Залучено на допомогу Силам оборони

6 147 411 грн

БПЛА різних типів

23шт + 3 автівки + 3 лафети

Міжнародна допомога

>2млн грн
Illustration

дрони-камікадзе для ссо

Під Різдво до чемних хлопчиків прийшли ударні дрончики!Тому нечемним буде несолодко! Передали 18 дронів-камікадзе спецпризначенцям! Загальна вартість покупки - 1 млн 780 тисяч гривень. Дякуємо підприємцям, які зробили цей вагомий внесок на умовах анонімності!
Безпілотники потрібні постійно та різної комплектації! Вони можуть виконувати різні задачі, але спрямовані на одну - нищити ворога, який прийшов на українські землі! Якщо ви теж хочете надати конкретну цільову допомогу - пишіть, телефонуйте нам і узгодимо деталі! Об’єднуємось, щоб допомагати більше!

Illustration

обладнання для снайпінгу для тро

У цих бійців, що на фото важливі цілі з першого пострілу. Перш, ніж його зробити вони враховують багато чинників і якісне озброєння дає можливість зробити свою справу якнайкраще!
Завдяки внесків виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради у 120 тисяч грн та у співпраці з Благодійним фондом «Міжвухами» передали на 116 бригаду ТрО спеціальне обладнання для снайпінгу, щоб мінусувати тих, хто прийшов на нашу землю!
Нехай кожен постріл буде влучним!

Illustration

черговий лафет для 3 полку: треба ще три

Хочемо поділитися результатами партнерства з пивоварнею «Дудляр». Ви ж всі пам‘ятаєте (і ми впевнені, що смакували) оригінальне пиво «Кроп 269», яке було зварено до Дня міста і в підтримку військових.
У листопаді, завдяки внеску пивоварні в 115 тисяч гривень, вдалося придбати та передати ще один причеп, яким хлопці з 3 окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго вже перевозять техніку та евакуюють автівки. Вдячні за підтримку Олександру Шамардіну, який привіз цей якісний лафет з Польщі, взявши усі логістично-організаційні витрати на себе.
Надсилаємо мільйон сердечок колективу пивоварні та пабу "Дудляр", які постійно підтримують ЗСУ та допомагають у придбанні необхідної техніки для виконання завдань! Таких лафетів треба ще три, тому долучайтеся!

Illustration

автівка для дшв зсу

Передали черговий бус Volkswagen Transporter на 25 окрему повітрянодесантну бригаду, який придбали за внески колективу пивоварні "Дудляр". Вартість автівки - 120 000 грн. 
Привіз бус з Німеччини Олександр Шамардін і підготував до відправки на передову. Разом - до перемоги!

Illustration

mavic 3t для спецпризначенців

Передали спецпризначенцям квадрокоптер Mavic 3T. Ця модель оснащена тепловізором, тож він працюватиме над виявленням ворога і вночі. 
Кошти на придбання коптера збирали під час концертів військового оркестру 3-го полку у рамках проєкту «Батальйон соловейко». Концерти по громадам області розпочалися у травні. Під час 15 виступів було зібрано 181 тисячу гривень. Залишок додали донатами, які надходили на рахунки Фонду. Загалом він обійшовся у 233 тисячі гривень. Дякуємо усім, хто причетний до цього збору!

Illustration

Volkswagen Transporter Т5 для дшв зсу

Ви не побачите облич, але хлопці максимально задоволені! Передали мікроавтобус на 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду.
Volkswagen Transporter Т5 привезений з Німеччини. Завдяки колективу кропивницької пивоварні "Дудляр", його вдалося викупити, привіз автівку та взяв на себе витрати за доставку - Олександр Шамардін.
Тепер військові зможуть оперативно виконувати свої завдання на сході України. Дякуємо за підтримку ДШВ ЗСУ!

2 лафети відправилися на схід

Два нових лафети вже працюють над евакуацією спеціалізованої техніки та транспортуванням маневрованих машинок, на яких розвідники виконують особливі завдання!
Нові якісні причепи придбали у Польщі. Вартість одного - 125 тисяч гривень. Дякуємо нашим постійним друзям, які підтримують спецпризначенців та всім, хто донатить до Фонду!  
Однак таких лафет потрібно ще 4. Реквізити дивіться в розділі "Збір". 

Illustration

Документування російської війни проти України 

Збережемо національну пам’ять для збереження Української Державності!️ Документування російської війни проти України є суттєвою складовою інформаційної політики. Важливо саме зараз збирати матеріали з першоджерел та записувати усні свідчення, щоб в майбутньому люди бачили що насправді відбувається на українських землях, а не отримали вчергове переписану історію.
Саме тому в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» та Музейно-меморіальним комплексом 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго ми розпочинаємо роботу з меморіалізації здобутків військових, поширення достовірної інформації про агресію росії проти України та роз’яснення причин і наслідків цієї агресії.
 Проєктом передбачено наповнення музейного простору змістом та розробка інтерактивної частини експозиції. Збір необхідної інформації проводитимемо у співпраці з військовими, які фільмуватимуть відсіч російської агресії для медіа наповнення музейного фонду. Саме тому першим кроком реалізації стала технічна підтримка. Необхідне обладнання вже передано і використовується для збору та обробки матеріалу. Експозиції будуть доступні для всіх бажаючих. 

Illustration

маскувальні сітки

Ви її не бачите, але вона там є. Маскувальна сітка необхідна для того, щоб замаскувати техніку від ворога. Це безпека особового складу та цілісність автівок. Саме тому волонтери постійно їх плетуть, а виробники навчилися шити різних розмірів та кольорів.
Такі сіточки відправилися на Схід України. Залишайтеся невидимими та нищіть нечисть, яка прийшла на наші землі!

Illustration

Безпілотний авіаційний комплекс "ВАЛК-1"

+3 бойові пташки полетіли на Схід України. ️Це результат збору на безпілотний комплекс «Лелека-100». Тип безпілотника було змінено після консультацій з військовими. Вони вже виконують свої завдання. Безпілотний авіаційний комплекс «ВАЛК-1», відомий як Валькірія отримав один з підрозділів ССО.
Валькірія - належить до класу БпЛА тактичного поля бою та призначена для забезпечення аеророзвідки, відеоспостереження у реальному часі та коригування артилерійського вогню. Має захищений канал керування, високу стійкість до вогневого ураження, літає без GPS та в дощову погоду. Вдячні всім, хто долучився до цього збору! Його левову частину закрили представники бізнесу на умовах анонімності. Разом - переможемо!

Illustration

коптери DJI Mavic 3 Classic

В підрозділи, які виконують особливі завдання відправляються три коптери DJI Mavic 3 Classic. Потреби у Мавіках є постійно! Саме завдяки цим дронам бійці відслідковують пересування ворога і потім планують операції. 
Дякуємо у закритті цієї потреби нашому київському другу-волонтеру Alex, який зі своєю командою постійно надає допомогу військовослужбовцям ССО!

Illustration

тактичні жилети та підсумки

Для хлопців з підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту передали 5 тактичних жилетів та 7 підсумків. 
Це особливий підрозділ, який працює на Донецькому напрямі та перебуває в постійній бойовій готовності: здійснює аерозольне маскування бійців, ліквідовує наслідки використання хімічної зброї pycнeю та надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

покришки на броньовані автомобілі та набори для чищення зброї 

Передали підрозділу 3 окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго 50 покришок на броньовані автомобілі HMMWV та 850 наборів для чищення зброї західного зразка. Шини та набори для чищення зброї отримали від друзів з Польщі та Німеччини. 
Гума для колес на багатоцільові автомобілі Humvee потрібна постійно, адже ці автівки їздять в найзапекліших місцях. Наразі ми зможемо перевзути 12 броньовиків. Не менш важливі для бійців і набори для чищення зброї, адже гвинтівки у спецпризначенців використовуються в інтенсивному режимі, а тому потребують спеціального догляду для довготривалого та ефективного використання.

Illustration

6 авто на передок

Передали 3-му окремому полку спецпризначення ім.князя С.Хороброго 6 автомобілів. Представники військової частини наголошують, що потреба в автомобільній техніці з позашляховими властивостями існує постійно, адже на війні, в суворих умовах експлуатації вона частіше виходить з ладу, інколи не підлягає відновленню. 
- Оскільки техніка не живе довго на полі бою, її необхідно постійно оновлювати. Загалом потрібна якісна і надійна техніка, яка не зламається в умовах бою і зможе допомогти групі виконати завдання і швидко змінити місце дислокації, - пояснює військовослужбовець полку з позивним «Михась». Деталі у відео

ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ, ЯКЩО ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Якщо ви потребуєте допомоги або хочете допомогти, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом

Ви можете зателефонувати нам, написати на електронну пошту або
в соціальних мережах

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ: ㅤFACEBOOKInstagram


 • НАПИСАТИ

  MOC.LIAMG%40OGORBOROHK.DNUF

 • ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

  +38 (097) 197 13 23

 • АДРЕСА

  25009, КРОПИВНИЦЬКИЙ, ВУЛ.С.ХОРОБРОГО, 3Д

 • ЄДРПОУ

  44698121

Made with