наші заходи та партнерства

повернутися на головну сторінку

ділимося досвідом

Сьогодні до нас в гостини завітала молодь з різних куточків Кіровоградщини, щоб познайомитися з впровадженням соціального підприємництва на базі нашого Простору. Вони стали і першими клієнтами нашої першої соціальної кав’ярні у Кропивницькому «Кава хоробрих».
Спільно з Сергієм Циганковим, який є власником виробництва divide.ua розповіли про ініціативу «Код перемоги», а з Валентиною Пастуховою про те, як вдається залучати кошти на діяльність фонду та розвиток соціальних ініціатив.

Дякуємо Ірина Ткаченко та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» за те, що долучили нас до програми класного молодіжного хакатону, а молоді за те, що надихнули та підтримали нас! За цікавість та мотивацію! Чекаємо на нові гостини та партнерства!

нові ми: smm-навчання

Без просування свого бізнесу в соціальних мережах у нинішніх реаліях ну просто ніяк! Саме тому другим навчальним блоком для ветеранів та родин військовослужбовців в рамках проєкту «Нові МИ» став модуль з SMM-маркетингу та створення особистого бренду. Проводить його консультантка з копірайтингу, маркетингу та SMM Інна Каташова Inna Katashova. Ми впевнені, що за два місяці інтенсивного навчання учасники проєкту стануть гуру соцмереж та маркетингу. І зможуть впевнено зайти зі своїми бізнес-ідеями в інтернет-продажі! 
Навчання відбуватиметься у невеликих групах з понеділка по четвер з 17:00 до 19:00. Тому маємо бонус для діючих підприємців/иць, які є ветеранами/ками або з родини військовослужбовців/ць. Ви теж можете долучитися та прокачати свої бізнес-сторінки в соціальних мережах! Напишіть нам і ми узгодимо усі деталі!
Ця можливість реалізовується у партнерстві з МРІЯ - Кіровоградське представництво за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках спільної ініціативи «Європейське відродження України».

Illustration

проговорили про життя в невизначеності

Зібралися в тісному колі на групі самодопомоги з фасилітаторкою Інною Потєхіною, щоб проговорити тему про життя в невизначеності та про те як жити в новій реальності. Двох годин було замало для обговорення, адже на зустрічі зібралися дружини військових, які живуть в стані постійної невизначеності. 
Такий стан може стати причиною тривожного розладу. Якщо з ним нічого не робити. Саме на групах самодопомоги ми проговорюємо, ділимося своїм досвідом та слухаємо інакший і потім робимо висновки - приймати нову реальність чи ні. 
Ще одна зустріч на цю тему відбудеться в середу, 15 травня, о 13:00. Чекаємо на кожного та кожну!

Illustration

нові партнерства

Підписали меморандум про співпрацю з благодійним фондом Схід SOS. Команду з Кропивницького багато хто знає завдяки роботі чудового простору для жінок «Затишно Space» та психосоціальним і профорієнтаційним програмам. 
Домовилися про спільні освітні заходи та взаємодію у психологічній підтримці жінок та дівчаток. Об‘єднуємося, щоб допомагати більше! В єдності наша сила!

Illustration

група самодопомоги

Життя на паузі. Небажання починати нові відносини/пошук нової роботи/початок власної справи. Всьому цьому є причини - відчуття невизначеності. Невизначеність - це тривожний стан. Людина переживає, зокрема, через неможливість десь застосовувати свої сили. Розвивається супутнє відчуття - безсилля. А безсилля - це не тоді, коли немає сил, а коли немає точок, куди ці сили прикласти. Як часто саме невизначеність зупиняла вас за ці більше ніж два роки в досягненні певних цілей та здійсненні мрій?
Про цей фактор впливу на наше життя та наш емоційно-психологічний стан, а також пошуки власних рішень в покращенні морального стану в період війни поговоримо з фасилітаторкою груп самодопомоги Інною Потєхіною. 🕠Середа, 8 травня, о 17.30 📍Простір хоробрих (вул.Віктора Чміленка, 53) 🤗Для участі просимо зареєструватися.

Illustration

збір на шарк - зупинено

Найкраща новина у передвеликодній день! Зупиняємо збір на міжнародний БПЛА SHARK. Міжнародна спільнота і ми - українці це зробили!Кошти надходили з усіх куточків планети: США, чи не усіх країн Європи та, навіть, Австралії. Найменший донат склав 49,50 грн, а найбільший - 10000€. Усього зібрано:Paypal:- € 30536,62 (це сума з урахуванням перерахованих доларів США)Банківські рахунки:- € 23482,52- 1906,52 доларів США = 1769,22€- 5618 злотих = 1297,30€- 85089 грн = 2012,29€Разом: € 59097,95 Дякуємо усім, хто долучився! Замовляємо і чекаємо на звіт. 

Illustration

впроваджуємо групи самодопомоги

Коли залишаєшся з відкритим питанням сам на сам і не розумієш як бути, важливо послухати людину, яка прожила схожий досвід. І таких людей можна віднайти на групах самодопомоги. Групи самодопомоги - це добровільні неформальні об’єднання людей, які мають спільні проблеми.Ефективність роботи таких груп можна позначити двома пунктами:-1. Люди, які вдало вирішили особисті проблеми є найкращими помічниками порівнянні з професіоналами, що не мають власного досвіду; 2. Допомагаючи один одному, учасники допомагають і собі.Переваги групи самодопомоги:✅️ у групі набагато легше змінювати свою поведінку: тут працює принцип «рівний – рівному», оскільки група складається з людей, які мають схожі життєві проблеми, подібні життєві сценарії та спільні життєві цілі;✅️ у групі працює як негативний, так і позитивний досвід учасників: будь-який із них допомагає іншим знайти правильне рішення;✅️ група дає відчуття єдності, впевненості, що ти не один, і що твоя проблема цікавить інших;✅️ у групі можна знайти розуміння, адже є такі моменти, які можуть бути зрозумілі лише тим, хто мав справу з подібними труднощами;✅️ невелика кількість учасників – для багатьох це реальна можливість перестати боятися говорити про наболіле.Саме тому для тих, хто потребує підтримки та безпечного спілкування, ми організовуємо групи самодопомоги, які будемо проводити в Просторі хоробрих. Слідкуйте за анонсами.

Його зброя – молитва

Захисник з Кропивницького став військовим капеланом, а нині проводить у Просторі хоробрих зустрічі "Коло духовної підтримки". 
Боронив країну в часи АТО та від початку повномасштабного вторгнення. Нині багатодітний батько також на фронті, але вже без зброї. Її він змінив на молитву. Історію військового капелана Володимира, який поряд з бійцями в найтяжчі моменти, а також підтримує їхніх рідних, записали журналісти Точки доступу (читати)
"Богові треба довіряти завжди. Бог допомагає не сильним, Бог допомагає тим, кого він обирає. По цій війні ми бачимо: ресурсно, фізично Росія набагато сильніша за нас, але ж нічого з нами зробити не може. Це і є якраз Божа допомога, Божий промисел в цьому", - говорить отець Володимир. 
Відеоінтерв'ю.

Illustration

дякуємо за підтримку

Заїхали в гості до ще одних наших постійних помічників - Класичної гімназії. Дякуємо вихованцям садочку, учням гімназії, батькам та колективу за великодні смаколики для воїнів!
Ми одразу передали посилки спецпризначенцям, які їдуть до побратимів на схід України, тому на Великодень будуть зі смачненьким, а найголовніше - з теплими дитячими побажаннями! Дякуємо за вашу підтримку! Об‘єднуючись - допомагаємо більше!

Illustration

в гостях у маленьких помічників

Наші найменші помічники - маленькі волонтери з ДНЗ №37 «Ластівка» передали смаколики військовим, а ми для них розповіли більше про волонтерство.
Дякуємо діткам, батькам, колективу садочку за теплі побажання та підтримку! Сьогодні ж посилочки відправимо до захисників та захисниць, щоб у світлий Великодній день вони відчули особливу підтримку від дітей, адже в кожній коробочці не лише солодощі, а й дитячі малюнки та листи!

Illustration

великодні свічки та духовна підтримка

Покрутили великодні свічки та поспілкувалися з капеланом Володимиром Шевченко. В перервах між обласним чемпіонатом з брейк-дансу та ремонтами на просторі - як ковток свіжого повітря! Дякуємо дівчатам, які завітали - за теплі розмови, а священнику Володимиру за поради!
Продовжуємо наші зустрічі "Коло духовної підтримки". Долучайтеся! Вони неймовірні!

Illustration

форум взаємодії

Відвідали Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку від Letsdoitukraine__kropyvnytskyi.

Захоплюємося активностями та можливостями для молоді, які пропонують громадські організації та благодійні фонди у Кропивницькому! Презентували і свою діяльність та розповіли про плани на майбутнє. Думаємо про колаборації, тому що з кількох класних ідей можна робити потужні та цікаві проєкти.

Дякуємо за запрошення!

Illustration

нові ми:новоукраїнка

Ветерани та родини військовослужбовців з Новоукраїнської громади розпочали навчання по програмі “Нові МИ” для започаткування та розвитку ветеранського підприємництва. І з експерткою Вікторією Талашкевич розглянули перший модуль з соціального підприємництва.
Натхненні мотивацією учасників та учасниць. І вже чекаємо наступної зустрічі! 

Програма “Нові МИ” спрямована на соціальну інтеграцію до життя в місцевих громадах та розвиток підприємництва серед ветеранів/ок, родин військовослужбовців, членів родин загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників та захисниць. Реалізовується в Кропивницькій та Новоукраїнській громадах в партнерстві з БФ "МРІЯ" за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках спільної ініціативи “Європейське Відродження України”.

Illustration

обмін досвідом 

Познайомились з черкаською командою "Наш Батальйон". Відвідали їх, щоб перейняти досвід в освітніх програмах підготовки пілотів fpv-дронів. 
Скажемо одне! Побільше б таких людей та самовіддачі! 
Дякуємо за відвертість, поради та підтримку! Ваш досвід є надзвичайно цінним і для нашого розвитку, адже ми спільно з виробником дронів "Fly krop" готуємо щось цікаве!

Illustration

навчаємося, щоб допомагати

Групова соціально-психологічна реабілітація в умовах війни є надзвичайно ефективною і стає все більш популярною в Україні. Саме тому наші Інна Потєхіна та Богдан Мізін почали навчання в Школі фасилітаторів груп самодопомоги від Ресурсного центру ГУРТ. 
Інтенсивне навчання розпочалося вже на вихідних і упродовж місяця Богдан та Інна сформують групи самодопомоги та працюватимуть з тими, хто потребує підтримки, тому чекайте нових анонсів.
Окремо дякуємо «Ресурсному центру ГУРТ.Самодопомога» за можливості для розвитку нашої команди!

нові ми: ще одна група почала навчання

Ще одна група почала розвивати свої ідеї для створення або розвитку підприємництва у рамках проєкту «Нові МИ». Продовжуємо розказувати про соціальне підприємництво та чим воно відрізняється від традиційного бізнесу. 
Сьогоднішні учасниці зарядили енергією одна одну, а тренерка Вікторія Талашкевич зуміла сфокусувати та масштабувати ідеї з якими вони прийшли.
Програма «Нові МИ» реалізовується в партнерстві з БФ МРІЯ за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Illustration

коло духовної підтримки

Мали цікаву зустріч на Колі духовної підтримки. На неї прийшли одразу два капелани - військовий та кризовий, який працює з цивільним населенням на прифронтових територіях. Сподіваємося, що подальша комунікація та взаємодія принесе ще більше користі для наших учасників

нові ми: стартуємо

Перша група ветеранів та членів родин військовослужбовців розпочали п‘ятимісячний курс навчання з розвитку ветеранського підприємництва!
Говорили про цінність та перспективи соціального підприємництва, а також прокачали ідеї з якими прийшли учасники в цьому напрямі. 

Бонусом представники міської організації Червоного Хреста України розповіли про грантову можливість на створення або розвиток бізнесу, яку ми додатково опрацюємо з учасниками програми "Нові МИ".

Програма "Нові МИ" реалізовується в партнерстві з БФ "МРІЯ" за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках спільної ініціативи "Європейське Відродження України".

Зустріч-діалог про Соціальний бізнес

Дякуємо усім, хто прийшов на зустріч в Центр підтримки підприємництва, щоб ближче познайомитися про можливості впровадження соціального підприємництва. Експертка КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" Світлана Дубина, як завжди, професійно розклала по поличкам чим звичайний бізнес відрізняється від соціального, а керівниця відділу інвестиційної підтримки та підприємництва Кропивницька міська рада Антоніна Малиновська розповіла про програми підтримки для підприємців, які надаються на рівні громади та держави. Поділилися прикладами успішних сталих соціальних бізнесів та поговорили про місцеві. Зокрема, про успішну співпрацю швейних виробництв @ua.asgard та @divide.ua з волонтерськими організаціями для підтримки ЗСУ.Зустріч-діалог «Соціальне підприємництво: від ідеї до соціальних змін» відбулася у рамках Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини і проєкту «Волонтерський крафт», що втілює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансуванню National Endowment for Democracy.

НАВЧАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВУ для ветеранів та членів їх родин(мешканців новоукраїнської оТГ)

Ваша активність нас мотивує і дає натхнення рухатися далі! Отримали багато запитів на участь у проєкті «Нові МИ» від мешканців Новоукраїнської ОТГ. Щоб охочі могли долучитися до цієї ініціативи, а їхнє навчання було комфортним, ми вирішили сформувати додаткову групу, яка працюватиме безпосередньо у Новоукраїнці.Нагадаємо, що мета проєкту «Нові МИ» – соціальна інтеграція до життя в місцевих громадах ветеранів та ветеранок, членів родин чинних військовослужбовців, членів родин загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників і захисниць України. Тривалість проєкту – п’ять місяців. Після проходження навчання учасники зможуть самостійно:• згенерувати ідею;• розробити бізнес-план;• будуть обізнані щодо фінансових та юридичних складових підприємницької діяльності;• зможуть створювати та рекламувати бренд;• навчаться запускати, управляти, масштабувати та оптимізувати свій проєкт;• отримають методичний супровід в оформленні та поданні грантових заявок.Тож, маєте бізнес-ідею і мрієте почати власну справу? Реєструйтеся на навчання!Цільова група програми: 🔺 ветерани та ветеранки;🔺 члени родин загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників і захисниць України;🔺 члени родин військовослужбовців/ветеранів.Подавайте заявку на участь.Навчання відбудеться в офлайн форматі. Участь безплатна. Проєкт «Нові МИ» реалізовується в партнерстві МРІЯ - Кіровоградське представництво та Благодійного фонду "Полк С.Хороброго" за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження", в рамках спільної ініціативи "Європейське Відродження України".


Illustration

квитки на виставу для дітей військових

Діти військовослужбовців можуть безкоштовно переглянути виставу «Ти - мій друг, і я - твій друг» та взяти участь в інтерактивній програмі.
🕚в суботу об 11:00
📍обласний театр ляльок, м.Кропивницький

Кількість місць обмежена. Для бронювання - 097 197 13 23.
Дякуємо за цю можливість колективу Академічного обласного театру ляльок та Проєкту Піхота ЮА ( військові-дітям).

Illustration

коло духовної підтримки

Пройшла перша зустріч нашої ініціативи «Коло духовної підтримки» з капеланом Володимиром Шевченко. Ми не обмежували теми для спілкування, тому обговорювалися усі питання, що підіймали учасники зустрічі.Володимир Шевченко - священник Храму апостола Андрія Первозванного. Після вторгнення росіян разом з побратимами стояв на захисті Батьківщини та допомагав їм у складних стресових ситуаціях. Від себе можемо додати, що це дуже мудра людина, з філософськими поглядами на життя і його варто послухати не лише глибоко релігійним людям.Коло духовної підтримки - це про духовний розвиток. Про роль та рівень загальнолюдських цінностей, про духовну допомогу виходу із стресу, про слова підтримки та відновлення. Зустрічі проходитимуть щонеділі о 13:00 в громадському хабі «Простір хоробрих» (вул.В.Чміленка,53, БК ім.Компанійця).

Illustration

збираємо на шарк

Пам‘ятаєте, як у січні ми раділи придбанню БПЛА «Шарк» для спецпризначенців? Нам усім спільно вдалося це зробити! Однак таких безпілотників треба багато! І хлопці про це говорять постійно! Адже завдяки технологіям нищиться ворожа техніка на мільйони доларів за один виліт цієї акули! І восени під час інтерв’ю австрійському військовому аналітику Тому Куперу спецпризначенці теж це розказали. Той сподівався, що проблема зніметься завдяки конкретному рішенню Атлантичної ради, однак пізніше визнав, що помилився і цитуємо: «Дійсно, відтоді офіційний «захід» зробив ще менше підтримки для України в її захисті проти російської агресії». У лютому Том Купер зробив для себе непростий і незвичний крок - оголосив збір на «Шарк» для наших спецпризначенців у своїх соцмережах та блозі. Відтоді на наші валютні рахунки та на pay pall постійно надходить допомога з приписом «for shark» за що ми дуже вдячні міжнародній спільноті! Сьогодні хочемо поділитися з вами частинкою їх повідомлень, які мотивують та переконують, що в українців вірять! Вірять в наші ЗСУ! Інколи теж розчаровані у своїх урядах та їх рішеннях, але з нами!На зараз у нас зібрано майже 26000€, 250$, 968pln та майже 70000 грн! Долучайтеся! Будьте як Том і сотні інших благодійників! Не байдужими і з вірою!

Illustration

від ідеї до соціальних змін

Запрошуємо всіх охочих познайомитися ближче з соціальним підприємництвом. ️На реальних кейсах розберемо хто ж такі соціальні підприємці, розкажемо про те як ваша бізнес-ідея може приносити користь суспільству, як залучати кошти на її реалізацію, які види підтримки надає держава та що планується на рівні громади.
📍Центр підтримки підприємництва (Кропивницька міська рада, вул.Велика Перспективна, 41, каб.126)
⏱️18 квітня о 16:00
Для участі просимо пройти попередню реєстрацію.
Зустріч-діалог «Соціальне підприємництво: від ідеї до соціальних змін» реалізовується в межах Конкурсу міні-грантів на розвиток соціальних підприємств і впровадження соціального замовлення на Кіровоградщині, що втілює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» у рамках Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини і проєкту «Волонтерський крафт» завдяки фінансуванню National Endowment for Democracy.

НАВЧАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВУ для ветеранів та членів їх родин

Ветерани та члени їх родин, які мають свою бізнес-ідею, але не знають як залучити кошти на її реалізацію, можуть пройти навчання у Кропивницькому. Оголошуємо про старт регіонального проєкту «Нові МИ». Його тривалість – п’ять місяців. За цей час ви зможете самостійно:• згенерувати ідею;• розробити бізнес-план;• стати обізнаними щодо фінансових та юридичних складових підприємницької діяльності;• зможете створювати та рекламувати свій бренд;• навчитеся запускати, управляти, масштабувати та оптимізувати свій проєкт;• отримаєте методичний супровід в оформленні та поданні грантових заявок.Взяти участь можуть: 🔺 ветерани та ветеранки🔺 члени родин загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників і захисниць України;🔺 члени родин військовослужбовців/ветеранівПодавайте заявку на участь до 17 квітня. Навчання відбудеться в офлайн форматі у Кропивницькому. Участь безоплатна. Кількість учасників – 30 осіб.Програму «Нові МИ» реалізовуємо в партнерстві з командою МРІЯ - Кіровоградське представництво за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Проєкт має на меті соціальну інтеграцію до життя в місцевих громадах ветеранів та ветеранок, членів родин чинних військовослужбовців, членів родин загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників і захисниць України.


Illustration

коло духовної підтримки

Більшість з нас потребує підтримки та духовного лікування наслідків війни. Одними з таких провідників у відновленні є військові капелани, які служать тим, хто перебуває в стресових ситуаціях та зазнає морально-психологічних проблем. Вони, як бійці невидимого фронту, допомагають військовим на службі, родинам, які чекають або втратили рідну людину на війні, спілкуються з ветеранами, які повертаються на мирні території. Спілкування з духовним настоятелем є важливим етапом у відновленні воїнів та їх родин. Саме тому ми відкриваємо новий напрям: Коло духовної підтримки. Проводити зустрічі відгукнувся військовий капелан, священник Володимир Шевченко.Спілкування проходитиме щонеділі з 13:00 до 14:00 в Просторі хоробрих (вул.В.Чміленка, 53, Палац культури ім.Компанійця). Перше знайомство вже в цю неділю - 14 квітня. Щоб розуміти наповненість групи, просимо заповнити попередню форму реєстрації, але, навіть, якщо Ви цього не зробите - нічого страшного. Ми відкриті для всіх!

Illustration

вітаємо партнерів

Вітаємо партнерську організацію «Центр допомоги врятованим» з першою річницею своєї діяльності!
Під час панельної зустрічі окреслили шляхи подальшої взаємодії та подякували за роботу, адже спеціалісти Центру неодноразово надавали юридичну та психологічну підтримку військовослужбовцям та дружинам загиблих захисників у рамках нашої спільної діяльності.

Illustration

правовий навігатор у нас в просторі

Наші полички в Просторі хоробрих поповнилися друкованими матеріалами від правозахисного центру «Принцип» та Veteran Hub. Щиро вдячні колегам за те, що надсилаєте та дозволяєте поширювати корисні розроблені матеріали та важливу інформацію про права військовослужбовців. А саме: Правовий навігатор, листівки з інформацією про права під час проходження МСЕК, оформлення ветеранських статусів.
Паралельно закликаємо завантажувати додаток «Правовий навігатор» від @pryncyp.ua на телефон, щоб отримувати правову допомогу будь-де та в будь-який час.

Illustration

коло підтримки: як пережити втрату

Вчора в нас побувала українська соціальна активістка, гендерна експертка, феміністка, правозахисниця та голова правління ВГО «Центр розвитку демократії» Елла Ламах, щоб поспілкуватися про те як пережити втрату рідної людини. Зустріч пройшла в тісному, але ефективному колі. Через власні історії ми виявили чимало питань, над якими треба працювати, щоб полегшити стан жінок, які втратили близьку людину.
Дякуємо за цю розмову і віримо, що вона не остання!

ляльковий театр для дітей військових

А в нас в гостях побувало слоненя Боня з маленькими артистами ГО «Центр громадської активності «Перемога», які показали виставу «Мрія ляльки» для дітей військових.
Дякуємо всім маленьким та дорослим глядачам, які завітали та поринули у світ лялькового театру!

Illustration

особливі діти покажуть виставу для дітей воїнів

Запрошуємо на виставу «Мрія ляльки», яку покажуть актори мандрівного лялькового театру спільно з дітьми, які мають інвалідність. Переглянути дитячу виставу можна в «Просторі хоробрих» (міський палац культури ім.Компанійця) 27 березня о 15:00
Вхід безкоштовний. Оскільки кількість місць обмежена, просимо заповнити коротку реєстраційну форму. Перевага надаватиметься дітям військовослужбовців. 
Мандрівний ляльковий театр - релокований в м.Познань (Польща) театр з тимчасово окупованого Бердянська. Після онлайн репетицій з дітьми ГО «Серце матері» вони вирішили завітати в гості та виступити для дітей Кропивницького офлайн. 
Захід проводиться за ініціативи творчої військової спільноти «Піхота UA» та за підтримки БФ «Полк Святослава Хороброго»

Illustration

тренінг для гейткіперів

Ознайомилися з техніками профілактики суїцидів в громадах. Під час війни ця тема набула ще більш важливого значення, адже потрібно вміти вчасно виявити та зберегти людське життя, яка б причина до суїциду не була. Треба бути уважним до своїх дітей, рідних, близьких, а інколи й не знайомих людей! Що цікаво, першу підтримку може надати будь-яка людина, яка володіє мінімальними знаннями, а не лише психолог чи профільний спеціаліст. 
Дякуємо за запрошення команді ГО «Вільна птаха» та тренерці Марині Сосновській за практичне навчання. 

Illustration

вечір творчості

Неймовірна художниця Таня Черняєва провела майстер-клас для дружин військовослужбовців з малювання гуашшю. Дівчата поспілкувалися, відволіклися і у всіх вийшли дуже яскраві та позитивні роботи, які забрали собі на згадку. Подібні зустрічі ми плануємо проводити і в подальшому. Так що слідкуйте за анонсами.
Ця можливість реалізовується у співпраці зі структурою ООН Жінки в Україні та за підтримки Уряду Норвегії в рамках програми «Зміцнення потенціалу молодіжних та жіночих ОГС у розбудові та підтримці миру»

Illustration

фотовиставка

Презентували виставку світлин дружин воїнів, які є учасницями проєкту «Рушійки змін: Жіноче лідерство під час війни». На цих світлинах сильні жінки, які є унікальними та особливими. Зі своєю радістю та болем, з готовністю до змін. 
️Виставка експонуватиметься упродовж місяця в Просторі хоробрих (міський палац культури, 1 поверх). Заходьте та надихайтеся! Переглянути можна і онлайн.
Ця можливість реалізується у співпраці зі структурою ООН Жінки в Україні та за підтримки Уряду Норвегії в рамках програми «Зміцнення потенціалу молодіжних та жіночих ОГС у розбудові та підтримці миру»

можливості для лідерок змін

З учасницями проєкту «Рушійки змін: Жіноче лідерство під час війни» поспілкувалися про можливості, а саме про участь жінок в бізнесі, політиці та громадській діяльності. Ми щиро вдячні спікеркам, які розділили цей день з нашими учасницями та зарядили їх енергією для нових проєктів. ☑️ Керівниця регіонального фонду підтримки підприємництва Кіровоградщини, голова депутатської фракції у Кропивницькій міській раді Ольга Ковальова-Алокілі розповіла про програми підтримки стартапів та діючого бізнесу і поділилася своїм депутатським досвідом☑️ Керівниця відділу інвестиційної підтримки та підприємництва Кропивницької міської ради Антоніна Малиновська поділилася інформацією про міські програми підтримки малого та середнього бізнесу☑️ Про практичний досвід роботи з франшизою та особливості ведення бізнесу на прикладі кав’ярень розповіла підприємиця Катерина Лунгул, яка наразі допомагає відкривати нові заклади мережі кав’ярень «Ваніль»☑️ Керівниця регіонального представництва БО «Українська фундація «Мрія» Марина Юденко поділилася інформацією про залучення міжнародної підтримки для реалізації своїх проєктів☑️ А от депутатка Кропивницької міської ради Катерина Шамардіна розповіла про участь жінок у політиці на регіональному рівні та про роботу МФО «Рівні можливості» Ми впевнені, що ця зустріч стане ще одним кроком до дій та самореалізації, адже, коли можливості є (а вони є), то ними треба користуватися! Як пройшло дивіться у відео.

фотосесія-зустріч з собою для дружин воїнів

Сьогодні підіймали емоційний стан дружин військовослужбовців, які залучені до проєкту «Рішійки змін: Жіноче лідерство під час війни». І нам здалося, що зі своїм завданням ми впоралися. Дівчата поспілкувалися, відпочили, відволіклися від буденності та набули більшої впевненості в собі. Дбати про себе та бути в ресурсі - важливо кожній жінці. Але коли твій коханий на війні, в полоні чи віддав життя за Україну - енергії та сталості потрібно в рази більше. На жаль, таких жінок українське суспільство майже не помічає, але саме їм потрібна додаткова підтримка. Дякуємо неймовірному фотографу Олександру Майорову, який знає підхід до кожної, а також команді RedShot Production за те, що завжди підтримуєте наші ініціативи. Програма реалізується у співпраці зі структурою ООН Жінки в Україні та за підтримки Уряду Норвегії в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу молодіжних та жіночих ОГС у розбудові та підтримці миру» Internews Ukraine UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.Бекстейдж дивіться у відео.

Соціальному підприємництву в Кропивницькому бути

Два дні обговорювали це питання в Центр підтримки підприємництва. Спершу - на діалоговому майданчику за участі волонтерів та представників міської ради, а потім на ранковій каві із заступником міського голови та представниками місцевого бізнесу. Віримо, що соціальні підприємці вже у 2025 році отримають додаткову підтримку з місцевого бюджету. 
Закликаємо долучатися до опитування в рамках нашого дослідження стану соціального підприємництва в Кропивницькому. Проводиться воно в рамках Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини, які реалізує КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" в межах проєкту «Волонтерський крафт» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. Нам важливо знати вашу думку!

рушійки змін:жіноче лідерство під час війни

Провели першу зустріч-знайомство з дружинами військовослужбовців у рамках проєкту «Рушійки змін: Жіноче лідерство під час війни».
В одному місці зібралися неймовірно сильні жінки і кожна мала свою унікальну історію та свій біль. Психологиня Оксана Молчанова провела арт-терапію, а за чаюванням дівчата поспілкувалися з рівними собі. Без масок, не хвилюючись про те, що хтось не зрозуміє чи не так сприйме. За відгуками учасниць, такі зустрічі вкрай необхідні та важливі, тому ця точно не востаннє.
Наприкінці, кожна отримала мотивуючий подарунок. І ми сподіваємося, що він стане першим кроком до планування своїх цілей, написання мрій, фіксування ідей та пошуку себе.
Ця можливість реалізовується у співпраці зі структурою ООН Жінки в Україні та за підтримки Уряду Норвегії в рамках програми «Зміцнення потенціалу молодіжних та жіночих ОГС у розбудові та підтримці миру».

Соціальні підприємці зібралися на бізнес-каву

Зібрав усіх колега Дмитро Семенюк з "ВІФ - Волонтерський Інформаційний Фронт". Представники влади, бізнесу та громадського сектору обговорили важливість та перспективність соціального підприємництва. Керівниця міського управління економіки Тетяна Ломова розповіла про діючі програми для заснування та розвитку бізнесу, а керівниця Центр підтримки підприємництва Анастасія Полтавчук про можливості навчання та грантові програми.
Ми, в свою чергу, розповіли про власний кейс соціальної ініціативи та анонсували старт дослідження стану соціального підприємництва у Кропивницькій міській громаді! ➡️ https://fundkhorobrogo.com.ua/doslidzhenya

Illustration

звіт збору на бпла Shark

Під час збору нам вдалося зібрати 2 млн 13 376,95 грн. Вартість літака - 1 млн 864 698,75 грн. Залишок ми вже витратили на протидронну систему і про неї прозвітуємо трохи пізніше. Усього надійшло 257 платежів. Найменший донат - 50 копійок. Найбільші надійшли від: - апарату Кіровоградська обласна рада - 555 312,61 грн. Ці гроші - це заробітні плати або їх частини голови обласної ради та колективу.- ГО "ВПО України", які провели благодійну вечерю з аукціоном і на наступний день перерахували 300 000 грн.- колективу Кіровоградської обласної лікарні, які перерахували 111 999,5 грн.- 103 977 грн залучено завдяки концерту «Разом до перемоги» в Кіровоградська Обласна Філармонія/Kirovograd Regional Philharmonik, під час цього якого долучилися Кропивницька міська рада, комунальні підприємства міста та освітяни.Найбільше донатів надійшло з Гайворонської громади, смт. Петрово та Світловодської громади. Також долучилися заклади та підприємства з Олександрійської громади, Онуфріївки, Обознівки, Знам’янки, Новомиргорода, с.Нове. 

Illustration

Гарячі привіти в обмін на донати

Отримали цікаву пропозицією для вас від військових! Від вас - донат на рахунок фонду від 1000 грн або 25$€. ️Від них - фото або відео підписаного боєприпасу, який гарантовано полетить на голову ворога.
Чим більший донат, тим цікавіший боєприпас буде використано. Робіть свій внесок та надсилайте повідомленням в соцмережах скріншот платежу і текст напису, а ми передамо далі. 
Кошти підуть на закупівлю FPV-дронів. 

Illustration

звіт - 2023

Час підбивання підсумків та планування. ️У 2023 році командою нашого Фонду на допомогу Силам оборони залучено 6 147 411 грн. Завдяки вашим внескам, підтримки бізнесу, державних та приватних організацій вдалося придбати 3 автівки та 3 лафети, 23 БПЛА різних типів, обладнання для снайпінгу, системи захисту та розвідки. Ще на майже 2 млн грн надано допомоги міжнародними організаціями у вигляді засобів для чищення зброї, покришок та одягу.
Через нас воїни дякують усім дітям, які передавали малюнки та смаколики, та їх батькам, які зігрівали смачними чаями та кавою. А ми, в свою чергу, дякуємо Nova Poshta Humanitarian, завдяки якій маємо можливість це все відправляти.
У цьому році ми налагодили нові партнерства з громадськими, волонтерськими та благодійними організаціями, проводили спортивні та культурні заходи, шили з "Divide.ua" та варили з Пивоварнею Дудляр, брали участь в ярмарках для того, щоб залучати кошти для підтримки ЗСУ. Спільно з Міжнародний фонд "Відродження" почали реалізовувати проєкт з документування війни росії проти України.
Цьогоріч ми видали наше перше посвідчення волонтера неймовірній Євусі, а з її мамою Валентиною Пастуховою на умовах партнерства готуємо до відкриття «Простір хоробрих» для вільних, відважних та незламних, великих і маленьких українців та українок. А завдяки програмі КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" та партнерствам з різними організаціями в наступному році ми станемо ще й соціальними підприємцями.
У 2024 році ми плануємо багато добрих справ! Хочемо розширити нашу команду та долучити до нашої спільноти більше благодійників, адже найбільша цінність – це люди. І лише в об’єднанні наша сила, яка буде потужною підтримкою для тих, хто творить історію на полі бою!Героям слава!

Illustration

наші з вами відзнаки

Наша команда сьогодні отримала ряд подяк від обласної та міської ради за благодійну діяльність до Міжнародного дня волонтера! Але ми хочемо наголосити, що ці відзнаки є спільними з вами! Тому що без ваших внесків та підтримки, ми б не змогли робити того, що робимо!
Вітаємо усіх причетних з Днем волонтера! В об‘єднанні наша сила! До перемоги!

вихованці садочку передали військовим смаколики

Поринули в найщиріші та найміцніші обійми вихованців садочку №60 «Ягідка».
Ми розповіли діткам про волонтерство, а вони через нас передали нашим найхоробрішим привітання з прийдешнім Днем ЗСУ.
Дякуємо за запрошення, корисну бесіду та милі виступи, малюнки, смаколики, ліки та теплі речі для захисників і захисниць!

Illustration

Майже 2 млн грн зібрано на бпла “Shark”

35% від загальної суми для купівлі безпілотного авіаційного комплексу “Shark” вже є! Це 1 млн 907 153,90 грн.
Найбільший донат надійшов учора - 471 950,56 грн. Вдячні всім, хто долучається до збору!
Нагадуємо, що проєкт «Свої для своїх» проводиться у партнерстві з Кіровоградська обласна рада. У рамках цього проєкту ми плануємо придбати розвідувальний комплекс від громад Кіровоградщини для спецпризначенців, які працюють на сході України!
Долучитися може кожен та кожна! 

"разом до перемоги": +103 977 грн на "Шарк"

103 977 грн надійшло на рахунок нашого фонду на збір на безпілотний комплекс “SHARK” за результатами проведення концерту "Разом до перемоги" в Кіровоградській обласній філармонії!
Ми вдячні колективу обласної філармонії за організацію концертної програми, а всім артистам за яскраві виступи!Вдячні глядачам, які прийшли і, незважаючи на 42-хвилинну повітряну тривогу, дочекалися і насолодилися програмою! Вдячні тим людям, які поширювали інформацію про концерт і, навіть, якщо не змогли прийти - долучилися донатом! 
Спільно ми робимо більше! Разом до перемоги!

Illustration

Об’єднуємося, щоб допомагати більше

Підписали меморандум про співпрацю з Регіональним представництвом
в Кіровоградській області БО «Українська фундація «МРІЯ». 

Благодійне об’єднання працює в питаннях підтримки родин захисників, які загинули, зникли чи потрапили в полон.

Маємо певні домовленості. Про них розповімо згодом.

300 000 грн від концерту на збір на "Шарк"

300 000 грн зараховано на рахунок нашого фонду на збір на безпілотний комплекс “SHARK” від організаторів благодійного концерту Олі Полякової!
Організаторами заходу є Андрій Зайченко та Максим Ткаченко разом з ГО «ВПО України» та БФ «Мирне Місто».
Під час концерту пройшов аукціон з лотами від зірок шоу-бізнесу, спорту та митців. Усього вдалося зібрати 482 500 грн, які розподілилися на наш збір та на підтримку ВПО.
Загалом на БПЛА “SHARK” для спецпризначенців вже зібрано 1 131 875,06 грн. Дякуємо за підтримку!

Участь у міжнародному форумі за демократію

Керівниця нашого Фонду Яна Пшеніцина у складі групи Української школи політичних студій відвідала Міжнародний форум за демократію/ World Forum for Democracy, який організовує щорічно Рада Європи. Цьогорічна тема форуму:
«Демократія=мир?»

Українська делегація акцентувала свою увагу на тому, що лише завдяки мужності та стійкості українських воїнів - Європа захищена від війни, на тому, що українці воюють за спільні з усім цивілізованим світом цінності: розвиток демократії, дотримання прав та свобод людини, єдність демократичного світу, а тому перемога України і стане перемогою демократії!

файна та незалежна наша маленька волонтерка єва

«Файно Маркет» презентував книгу про волонтерів.
Це 21 історія про неймовірних українців, які своїми патріотичними вчинками наближають Перемогу. Водночас кожен із них переконаний – не робить нічого особливого.
У книзі «Файні та незалежні» розповіли про волонтерів із Кіровоградської та Черкаської областей. На презентації 21 жовтня у Кропивницькому зібрали героїв книги. Серед них і наші помічниці - Єва та її мама Валентина Пастухова.

Автори – Євгенія Котенко та Карина Рудік. Тираж – 1500 примірників. Невдовзі придбати книгу можна буде у магазинах «Файно Маркет». Вартість – 499,99 грн. Кошти підуть на закупівлю FPV дронів-камікадзе.

Дякуємо Файно Маркет за вашу ініціативу з відзначення таких світлих людей!

Illustration

збираємо історії про загиблих захисників Кіровоградщини

Спільно з БФ «Пам’ять України» Пам'ять України / Memory of Ukraine збираємо історії про загиблих захисників Кіровоградщини. Для того, щоб увіковічнити пам‘ять Героїв нам потрібні їх біографії та фотографії. Розмістити інформацію можна самостійно на спеціальній платформі: https://memoryofukraine.com/auth 
Як додати людину?1) Перейшовши на сайт, натиснути “Зареєструватися” та вказати свої дані2) Коли зареєструвались на сайті, натиснути на "Додати людину" чи "Розповісти історію" 3) Заповнити інформацію про людину, яка загинула, написати історію життя, вказати дату народження та дату смерті
Додатково рідні можуть додати номер своєї банківської картки і інші люди зможуть допомогти фінансово, задонативши на підтримку. Якщо у вас є якісь питання, стосовно цього проєкту, чи виникли труднощі з реєстрацією, телефонуйте за номером +380668886610, Олександра
Вшануймо пам‘ять тих, хто ціною свого життя боровся за незалежність та суверенність України!

коаліція Кіровоградщини «Жінки, мир, безпека»

Долучилися до роботи коаліції Кіровоградщини «Жінки, мир, безпека» з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
Коаліція створена задля локалізації плану дій на реалізацію резолюції. Представниці Українського жіночого фонду розповіли про можливості щодо посилення участі жінок у процесах прийняття рішень. 
Участь нашого Фонду передусім направлена на створення умов для жінок, які постраждали від війни та насильства, у тому числі за ознакою статі та сексуального, для ветеранок, волонтерок, близьких родичів та сімей військовослужбовців, загиблих захисників та тих, які мають статус зниклих безвісти.

соціальне підприємництво, як шлях до стійкості організації

Три дні спільно з волонтерськими організаціями Кіровоградщини вивчали принципи соціального підприємництва та соціального замовлення.
Дякуємо Асоціації сприяння самоорганізації населення та National Endowment for Democracy за партнерство та можливості розвиватися!

Illustration

Військові та їх родини можуть отримати безкоштовну допомогу

Отримати безкоштовну юридичну або психологічну допомогу можна в Центрі допомоги врятованим. Послуга надається конфіденційно та безоплатно. Можливий формат онлайн. 
Офіс знаходиться в м.Кропивницький в ЦНАП на другому поверсі. Попередній запис можна зробити за телефоном: 097 945 26 54, 099 014 71 43. 
Скористатися допомогою можуть військові, їх родини, ВПО та всі, хто постраждав від війни. Хочемо звернути увагу, що тут працюють з постраждалими від сексуального насильства, пов’язаного з війною. Дякуємо за підтримку та партнерство з нашим Фондом!

Illustration

Діалогова сесія "Шлях стійкості"

У Кропивницькому представники громадських організацій поспілкувалися на діалоговій сесії "Шлях стійкості" під час якої обговорили тему реінтеграції ветеранів та напрацювали ініціативи зі згуртування громади

Сім’ї загиблих захисників побували на 28-мих вшануваннях Героїв Холодного Яру

Під час пам’ятного заходу дружини та діти переглянули літературно-музичні виступи та виставки, погуляли територією парку, відвідали історичні об’єкти та поспілкувалися. 
Вважаємо такі заходи надзвичайно цінними, адже діти доторкнулися до української культури та дізналися більше про історичні події Холодного Яру, що важливо для кожного українця та українки!

Illustration

фотовиставка про спецпризначенців 

Спільно з командою 3-го окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго перед показом фільму "Вовк.Страху нема", який транслювався в кінотеатрі "Портал" Кропивницький, виставили фотографії спецпризначенців під час виконання завдань та на службі.

Це частина фотовиставки, яка готується до показу. Вважаємо своїм обов‘язком віддати шану тим, хто на полі бою або поклав своє життя за те, щоб відновити історичну справедливість!

учні преображенської гімназії передали смаколики військовим

Напередодні Дня захисників та захисниць України педагогічний колектив та учні Преображенської гімназії зібрали та передали військовим смаколики, медикаменти, окопні свічки та дитячі малюнки! 
Дякуємо за небайдужість та ініціативу!Разом - до перемоги!

Illustration

"Вовк. Страху нема": у Кропивницькому презентують фільм про спецпризначенців

У Кропивницькому до Дня захисників і захисниць України презентують фільм про спецпризначенців. Над фільмом працювали дві українські кіномисткині Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська. Вони співпрацювали із командирами бойових підрозділів та воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ.
Прем‘єра відбудеться 1 жовтня в кінотеатрі «Портал». Цей національний фільм - про філософію Воїна України. Від початку до фіналу стрічки можна побачити і почути виключно воїнів сухопутних та морських підрозділів ССО. Вони розповідають та показують багатокомпонентну операцію «Вовк». Частина стрічки присвячена вшануванню пам‘яті воїнів, які полягли за Україну. 

Презентували наш фонд та партнерства на загальноміському ярмарку до Дня міста Кропивницького

Дякуємо усім, хто прийшов познайомитися, поспілкуватися та задонатити! Разом зможемо більше!

об'єднуємося заради дітей

Діти загиблих спецпризначенців поспілкувалися та емоційно провели час в парку Перемоги. Захід організувала Валентина Пастухова разом з донькою Євою. Діти на свіжому повітрі пограли в ігри та отримали подарунки.
«Ми запросили всі родини. Дякуємо, хто зміг прийти. Хочеться більше спілкуватися, допомагати одна одній та об‘єднуватися, адже підтримка надзвичайно важлива для кожної дружини та дітей, які втратили найдорожчу людину - коханого та тата»,- говорить Валентина.

Illustration

перше посвідчення волонтера нашого фонду отримала 5-річна єва

Ця маленька дівчинка разом з мамою Валентиною Пастуховою за рік допомогли різним військовим підрозділам та волонтерським центрам на півмільйона гривень! 
Рік тому у Єви війна забрала батька, спецпризначенця Максима Пастухова. І дівчинка самостійно прийняла рішення допомагати українцям (так вона називає військових, які захищають рідну землю), у чому її підтримала мама.
Для нас за честь так символічно підтримати маленьку волонтерку і ми пишаємося, що в нашій команді є такі люди з великим серцем!

Illustration

ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Долучилися до Всеукраїнського патріотичного забігу «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ». Наша команда бігла за спецпризначенців Євгена Подолянчука та Максима Пастухова, які боролися за те, щоб ми з вами жили у вільній країні.
Євген Подолянчук - капітан ЗСУ, командир групи спеціального призначення 3-го окремого полку спецпризначення. Брав участь у першому бою за Донецький аеропорт і осінніх боях за ДАП. Після деблокади аеропорту і прориву українських військ до Пісок, провів на своїй «Ниві» до аеропорту колону танків. 14 вересня 2014 року Євген з бійцями вийшов на завдання по виставленню мінних загорож проти танків на позиції. На зворотному шляху він з двома бійцями вирішив закласти міни на випадок, якщо їх переслідуватиме танк. Отримавши осколкове поранення в голову, помер під час евакуації з Донецького аеропорту.
Максим Пастухов - старший сержант, боєць-контрактник 3-го окремого полку спецпризначення. В 2014 році стояв на захисті Сєверодонецьку та Донецького аеропорту. Загинув 7 вересня 2022 року біля міста Балаклія Харківської області. Разом з ним загинули троє його побратимів та найкращий товариш Василь Крикун. 
Героям слава!

Illustration

долучилися до програми "спільнодія"

14 організацій підписали меморандум про співпрацю та партнерство. Це волонтери та благодійники Кіровоградщини, які створили на базі своїх центрів виробництва і таким чином надають допомогу ЗСУ, їх родинам, ВПО та мирним жителям на деокупованих територіях. 
Окрім партнерства, організації об‘єднаються в адвокації підтримки соціального підприємництва з боку місцевого самоврядування. Ініціатори програми «Спільнодія» - КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення".

поЯрмаркували на "Волонтерському крафті"

Взяли участь у ярмарці "Волонтерський крафт" у Кропивницькому. Дякуємо всім, хто прийшов та підтримав нашу з divide.ua ініціативу і придбав футболку «Код перемоги». Дуже приємно було чути, що ви приходили спеціально для того, щоб придбати цю особливу футболочку. Нам цінно, що кілька з них поїдуть, як подарунки, за кордон. Ми раділи вашим особливим історіям, але в той же час щемило, коли ви розповідали свої історії болю - про війну, захисників та захисниць, які на передовій або загинули. 
Дякуємо за запрошення на виставку-ярмарок «Волонтерський крафт» КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення".

Illustration

соціальне партнерство в дії

Сьогодні на Обласному молодіжному форумі представили свій кейс співпраці з бізнесом для підтримки військових. Розповіли про наших амбасадорів добра - виробника одягу DIVIDE та перші результати партнерства з пошиву футболок «Код перемоги». 
Хочемо, щоб таких партнерств і результатів було більше, тому запрошуємо бізнес до співпраці.

Знам‘янка відсвяткувала День міста благодійним концертом

Знам‘янка відсвяткувала День міста благодійним концертом разом із захисниками та волонтерами. Інструктори 3-го окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго розповіли про надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій, а також про тактичні навички, якими володіють військові. Кожен бажаючий міг приміряти амуніцію в якій ходять військові щодня. І цей квест для багатьох виявився заважкий.
Волонтерки з Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю підготували смаколики, напої, солодку вату та безпрограшну лотерею та наторгували більше 5 тис. грн для фонду допомоги ЗСУ. Більше 8 тис. грн вдалося зібрати на аукціонах, де продали дві картини, три військові сухпаї та сувенірний набір для святкування перемоги. Вдячні за колаборацію команді #творчі_волонтери та Krop:hub, Студії сучасного танцю REDmix studio, гімнасткам зі Школи шпагату Лізи Горлової, оркестру 3 окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго за неймовірний концерт, який тривав майже три години!

Загалом під час заходу на потреби ЗСУ знам‘янчани задонатили 26881 грн. Вдячні кожному та кожній! Разом - до Перемоги!

Турнір з міні-футболу пам’яті спецпризначенця Євгена Бурка

Турнір з міні-футболу пам’яті спецпризначенця Євгена Бурка пройшов у с.Вільне Кропивницького району. Євген Бурко - сержант, заступник командира розвідувальної групи 3-го окремого полку спецпризначення загинув у 2014 році під час нападу російських найманців на колону військової техніки біля села Степанівка Донецької області. 
У турнірі взяли участь п’ять команд: «Третій полк», «Січ», «Вільне», «Аджамка» та «ДонДУВС». Під час турніру для глядачів та футболістів грав оркестр 3 окремого полку спеціального призначення ім.князя Святослава Хороброго. Дякуємо організаторам Олександру Скляревському, Вільненській сільській раді та ліцею за те, що долучилися до збору на квадрокоптер Мavic 3T. Усього було зібрано 13640 грн.

керівниця БФ отримала подяку За розвиток молодіжного волонтерства

За розвиток молодіжного волонтерства керівниця БФ «Полк Святослава Хороброго» Яна Пшеніцина отримала подяку від Управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА.
Сьогодні пройшло чергове засідання Молодіжної ради, де визначились з напрямами роботи та постійними комісіями. Наша представниця очолить комісію, яка займатиметься національно-патріотичним вихованням, підтримкою молодих ветеранів війни, підсиленням громадської безпеки, гендерною рівністю та протидією насильству.

Аджамська громада долучилася до проєкту "Батальйон соловейко"

Продовжуємо збирати на народний дрон Mavic 3 з тепловізором! Сьогодні сума збільшилася на 17 507 грн, завдяки виступу військового оркестру та донатам мешканців Аджамської громади. Приємним подарунком від голови громади для військових став особливий шеврон-оберіг з гербом Аджамки.
Аджамка - сьома громада, яка долучилася до проєкту «Батальйон соловейко», організований нашим Фондом спільно з Управлінням культури та туризму Кіровоградської ОДА. Вдячні за запрошення!
Разом - до перемоги!

Illustration

компаніївські майстри підготували сувенірний набір

Ось таку красу створили майстри Євген Шевченко та Лариса Снєсарь з використаних боєприпасів, щоб ми розіграли на аукціоні та витратили на корисності для захисників. Дякуємо!

проєкт "відчуй"

Хочемо анонсувати нашу нову ініціативу - проєкт «Відчуй». Це історія про психологічну та фізіологічну реабілітацію за допомогою коней, асоціативних методик та мистецтва на території Кінно-спортивного клубу «Княжий двір». Для підтримки захисників та захисниць, їх родин та тих людей, які постраждали від війни і потребують психологічної підтримки, ми залучили кваліфікованих спеціалісток. 
Анастасія Чугунова працює з кіньми вже 21 рік. Має спортивний розряд КМС та досвід тренерської роботи з вершниками різноманітної кваліфікації та вікових категорій. В 2015 році отримала підготовку з іпотерапії в Центрі реабілітації Пфорцхайм, Німеччина. Працювала іпотерапевтом в Київському реабілітаційному центрі «Спіріт». 
Терапією мистецтвом займатиметься Яна Щербина. Вона має дві вищі освіти в напрямі психології та ще одну - корекційної та соціальної психології. Має практику роботи в спеціалізованих корекційних закладах понад 10 років. З 2020 року працює кризовим психологом з військовими та їх родинами. 
Груп підтримки буде декілька і вони будуть невеликими, а тому ми оберемо тих, кому це зараз надважливо🤍 Для участі необхідно заповнити анкету.

"Батальйон соловейко" у знам'янці

Оркестр 3-го окремого полку СпП ім.князя Святослава Хороброго сьогодні виступив у Знам‘янці. На згадку для одного юнака військові підписали прапор з особливими побажаннями. Особисто хлопець не зміг бути присутнім через навчання в іншому місті, однак його прохання виконано.
Концерт відбувся в рамках проєкту «Батальйон «Соловейко», який проводить наш Фонд спільно з Департаментом культури та туризму Кіровоградської ОДА, з метою збору на дрон Mavic 3 з тепловізором. Усього під час заходу до скриньок надійшло 9774 ₴ та 100$. Вдячні всім за підтримку та працюємо далі!

привітали світловодчан з днем міста

Спільно з оркестром полку ім.князя Святослава Хороброго привітали мешканців Світловодська з Днем міста! Військові, як завжди професійно та до глибини душі, виконали патріотичні сучасні пісні в оркестровій обробці. До наших скриньок надійшло 6150 грн. За що вдячні кожному і кожній, як дорослим, так і діткам!
Концерт відбувся у рамках проєкту, який проводиться спільно з управлінням культури та туризму Кіровоградської ОДА «Батальйон соловейко», який передбачає тур громадами Кіровоградщини для благодійних виступів та придбання дрону Mavic 3 з тепловізором для побратимів!

Якщо Ви теж бажаєте почути наших неймовірних співочих військових - напишіть нам: moc.liamg%40ogorborohk.dnuf

благодійний Фестиваль вуличної культури

Дали шуму. В парку Перемоги пройшов другий Фестиваль вуличної культури! Неймовірна енергійна та запальна молодь заполонила увесь простір навколо спортмайданчиків! Тут були CrossFit, Street ball, Football, BMX, Breaking.
Вдячні організаторам Творча Майстерня “Let’s Move City”, які долучилися до нашого збору на дрон Mavic 3 з тепловізором! Загалом це 17 996 гривень зі скриньок та організаційних внесків! Наближаємо перемогу разом!

благодійний Кубок федерації дзюдо

У Кропивницькому пройшов благодійний Кубок федерації дзюдо. І ми вдячні організаторам за те, що долучили наш Фонд та підтримали наш збір на дрон Mavic 3 з тепловізором! Усього до скриньок задонатили 13 375 грн. Це кошти від учасників, їх батьків та організаторів.
Ми впевнені, що національно-патріотичне виховання - запорука сильної України в майбутньому! Саме тому відкрив змагання оркестр 3 окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго! Вітаємо переможців змагань, а усім учасникам бажаємо сил для боротьби не лише на татамі!

Illustration

зустріч з представниками увф:про можливості

20 000 грн на купівлю товарів та обладнання для ведення бізнесу можуть отримати ветерани, члени їх сімей, а також сім’ї загиблих захисників. Це постійнодіюча програма від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Ще від 500 тисяч грн до одного мільйону можна отримати, зареєструвавшись на програму «Варто». Про це сьогодні розповіли представники Фонду під час офлайн та онлайн зустрічі з ветеранами, їх сім’ями, представниками ГО та БО, органами місцевого самоврядування Кіровоградської області. Проєкти можуть бути різноманітної тематики - видавнича справа, оборонно-промисловий комплекс, енергоефективність, підприємництво виробничих спеціальностей, тощо. 
Окрім мікрофінансування бізнесу, УВФ займається психологічною та юридичною підтримкою. До прикладу, вже завтра стартує новий онлайн-курс «Повернення з війни: розум, тіло і соціум» - 14 лекцій про фізичну та психологічну реабілітацію, права та розвиток власної справи. Зареєструватися на нього можна через посилання, розміщене на сторінках фонду. Якщо ж потрібна швидка допомога у складних ситуаціях, можна зателефонувати на гарячу лінію, яка працює 24/7: 0-800-33-20-29. Користуйтеся можливостями!

благодійний захід "Козацькому роду - нема переводу"

Провели спортивно-сімейний захід "Козацькому роду - нема переводу" в парку Перемоги. Наш захід, дійсно, видався сімейно-спортивним. І це нас дуже тішить. Дякуємо усім учасникам та спонсорам, які долучилися до проведення! А це: виробник морозива "Ласка", мережа супермаркетів "Файно Маркет", мережа кінотеатрів "Smart Cinema", магазин канцтоварів "Канц-Хаус", Школа шпагату Лізи Горлової, Студія спортивного сучасного танцю "RedMix", Творчій майстерні "Lets Move" , спортивному клубу "Атлетіко", піцерії "Старе місто", Донецькому університету МВС, Управлінню молоді та спорту Кропивницької міської ради. 
На дрон ми назбирали не багато, тому продовжуємо працювати. Усього за вечір зібрано 8198 ₴ та 100$. Дякуємо кожному та кожній, хто задонатив!

спортивна частина нашого благодійного заходу "козацькому роду - нема переводу"

Сьогодні на спортмайданчиках в парку Перемоги була надконцентрація спорту. Виступили представники шкіл боксу, гирьового спорту, тейквондо ITF, гімнастики художньої, студії сучасного танцю та брейк-дансу, провели сімейну естафету, а на території діти грали в дартс, настільний хокей та теніс. 
Ми сподіваємося, що досягнення професійних спортсменів, надихнуть підростаюче покоління до здорового способу життя та занять спортом! Адже за молоддю - наше майбутнє!

Illustration

український боксер олександр усик підписав прапор для нашого фонду

Наш мегалот для любителів боксу. Прапор України, який для нас підписав український професійний боксер, чемпіон світу Олександр Усик.
Продамо на аукціоні та докладемо для купівлі дрону Mavic 3 з тепловізором одному з підрозділів ССО)

Illustration

Кропивницька художниця розмалювала ящик з-під боєприпасів

Художниця Тетяна Черняєва розмалювала ящик з-під боєприпасів, який привези хлопці з-під Авдіївки, а пізніше ми його продали на аукціоні під час заходу "Козацькому роду - нема переводу". 
Дякуємо Тетяні за те, що завжди допомагає нашому Фонду та надихає нас своєю творчістю!

Illustration

Нам 1 рік

Нам 1️⃣ рік! Рік тому, 25 травня 2022 року, зареєстровано Фонд «Полк Святослава Хороброго». За цей час було надано допомоги на понад 2 млн грн. Це автівки, дрони, засоби індивідуального захисту, тактичної медецини та всілякі інші корисні речі для наших тихих бійців. Також ми виступили комунікаторами для тих, хто хоче передати хлопцям та дівчатам щось особисто від себе чи організації. Завдяки вашим внескам, підтримці бізнесу та міжнародним донорам, в нас є можливість оперативно закривати потреби, про які інколи, навіть, не варто говорити. 
Ми зрозуміли, що один в полі - не воїн. А тому нещодавно вийшли в публічну площину. Завели сторінки в соцмережах, сайт, домовляємося про відкриті проєкти. Ми хочемо об’єднати навколо себе однодумців з спільними цінностями, людей, які з гідністю вистоюють ці темні часи та які готові до роботи над побудовою розвиненої країни та толерантного суспільства після перемоги України! 

Illustration

лекція про благодійність для студентів

Виконавча директорка Фонду Яна Пшеніцина поспілкувалася зі студентами Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.
Лекція пройшла у форматі запитання-відповіді, під час якої поспілкувалися про волонтерство та про те, як можна реалізувати себе у громадській діяльності, наскільки важливо долучатися до громадських ініціатив та об’єднуватися заради спільної мети.

Обговорили можливості реалізації ідей та проєктів, а також формати співпраці. Дякуємо за запрошення та можливість поділитися своїми цінностями з молоддю!

благодійний футбольний матч в рамках Чемпіонату області 

Сьогодні оркестр 3 полку спільно з нашим Фондом продовжив свою місію по збору коштів на дрон Mavic 3 з тепловізором та виступив перед початком футбольного матчу в рамках Чемпіонату області між командами «СІЧ» та «Агротех». 
На матч запросили військових, які проходять реабілітацію в госпіталі, тому було вдвічі приємніше зіграти для них улюблені пісні. Відкриття розпочалося хвилиною мовчання, під час якої вшанували полеглих у російсько-українській війні. Команда «СІЧ» та Олександр Скляревський неодноразово підтримували військових 3 полку. Ми вдячні за запрошення та сподіваємося на подальші спільні проєкти на користь нашим «тихим» воїнам. 

Програма постійного партнерства «Гуманітарна пошта України»

Нещодавно наш Фонд приєднався до Програми постійного партнерства «Гуманітарна пошта України». Завдяки цьому нам вже вдалося суттєво зекономити на доставці необхідних речей для військових ССО та Сил ТРО на південний та східний напрям. 
Наші захисники та вся наша команда надсилає свої сердечка команді Nova Poshta Humanitarian.

благодійна виставка собак у кропивницькому

Пройшла виставка собак, на якій ми збирали кошти на дрон Mavic 3 з тепловізором для одного з підрозділів ССО. 
Завдяки вашим внескам рахунок поповнився на 42 125 грн! З них 6200 грн - сума за чеканку і тубус, які були реалізовані на аукціоні.
 Вдячні організаторам Конно-спортивный клуб "Княжий Двір" за те, що долучили наш збір до проведеного заходу! 
Разом - до перемоги!

Illustration

Художниця таня черняєва розмалювала тубус для аукціону

Соняшники - символ любові до України, світла та тепла. Соняхи наносили ще наші пращури на мазанки, а потім особливими орнаментами на рушники. Зараз прийшли інші часи, а тому і поле для творчості інше. 
Саме таким побачила тубус від 120 міни, який нам передали військові з-під Бахмуту, Тетяна Черняєва. Вдень він нагадує донбаське поле, а вночі українську фортецю, яка палає від рук окупантів. Цей тубус стане одним із лотів на благодійному аукціоні.

поминальна панахида за полеглими воїнами

Оркестр 3 окремого полку спеціального призначення взяв участь у поминальній панахиді за полеглими воїнами, які загинули у війні рф проти України та покладанні квітів в пам’ять про загиблих у Другій світовій війні в смт. Компаніївка. 
Через оголошену повітряну тривогу захід розпочався із затримкою. Після нього і до початку чергової тривоги оркестр зіграв патріотичні пісні в місцевому парку, де ми назбирали 15 074 грн для купівлі дрона Маvic 3 з тепловізором. Вдячні всім за донати!

фінал Кубка Кіровоградської області з футболу пам‘яті Євгена Шамбіра

Побували в м.Долинська. Там проходив фінал Кубка Кіровоградської області з футболу пам‘яті Євгена Шамбіра. Військового з Долинської, який загинув у боях проти рф військ у 2022 році. ️На відкритті матчу та під час перерви між таймами виступив оркестр 3-го окремого полку СпП ім.князя Святослава Хороброго та виконав патріотичні пісні. 
Військові з оркестру разом з Фондом поставили перед собою мету - зібрати для своїх побратимів на дрон DJI Mavic 3 з тепловізором, вартістю 270 000 грн. І сьогодні цей збір відкрився сумою в 3400 грн. 

Illustration

Кропивницькі школярі зробили великодній подарунок для найхоробріших

Учні та вчителі Комунального закладу "Класична гімназія Кропивницької міської ради" напередодні Великодня наярмаркували 14 500 грн, які передали нашому незламному Герою Вадиму Довгоруку. Цей внесок ми додамо до збору на БПЛА для аеророзвідки! Щоб бійці мали можливість отримувати розвіддані, а артилерія коригувати вогонь по ворогу!️
Ще одним сюрпризом для кіборгів став малюнок талановитого хлопчика, який через війну переїхав з Луганщини до Кропивницького! Його вирішили залишити на пам’ять в музеї 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго! Дякуємо директорці навчального закладу Наталії Репецькій, педагогічному колективу, дітям та батькам за допомогу! Наближаємо перемогу разом!

Illustration

Долучаємося до формування молодіжної політики Кіровоградщини

Молодь вкотре доводить, що є рушієм змін та майбутнього! Хлопці та дівчата воюють, волонтерять, працюють для стабільності економіки, є носіями інтелектуального потенціалу. На зборах нашої благодійної організації ми вирішили взяти участь в установчих зборах молодіжної ради, щоб також впливати на молодіжну політику Кіровоградщини та делегували директорку Фонду Яну Пшеніцину. 
Насамперед, нас цікавлять питання надання всебічної підтримки молодим ветеранам, реабілітації військовослужбовців, захист їх прав та вирішення потреб. Саме на цьому будемо акцентувати свою діяльність. Віримо, що молодіжна рада дійсно стане місцем креативних ідей та рушійних змін, творчої енергії, синергії досвіду, вмотивованості та лідерства!

Made with